chamfers انواع بازار ماشین اقتصادی

chamfers: انواع بازار ماشین اقتصادی خبرنگار قیمت خودرو وارداتی

گت بلاگز ورزشی هرگاه وقت قهرمانی در اروپا را داشتیم، از آن استفاده کردیم / راموس

سرخیو راموس، مدافع باتجربه و کاپیتان مادرید که در سومین فینال لیگ قهرمانان اروپا در چهارسال اخیر حضور می یابد، در کنفرانس خبری پیش از بازی برابر یوونتوس حاض

هرگاه وقت قهرمانی در اروپا را داشتیم، از آن استفاده کردیم / راموس

به گزارش خبرنگار دنیای ورزشگروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان،سرخیو راموس، مدافع باتجربه و کاپیتان مادرید که در سومین فینال لیگ قهرمانان اروپا در چهارسال اخیر حضور می یابد، در کنفرانس خبری پیش از بازی برابر یوونتوس حاضر شد و صحبت کرد:

عبارات مهم : اروپا
این یک بازی خیلی خیلی مهم است و حریفی قدرتمند را پیش روی خود داریم. این یک فرصتی دیگر جهت ماست که برویم و نشان دهیم که چه تیمی هستیم. ما بسیار مستحکم بوده ایم. هرگاه که وقت قهرمانی در اروپا را داشته ایم، موفق به استفاده از آن و فتح جام شده است ایم. بسیار متمرکز خواهیم بود و می خواهیم تا جایی که ممکن است کمترین غلط های را انجام دهیم. در حقیقت فکر نمی کنم که فتح لالیگا در مسابقه فردا سودی جهت ما داشته باشد. از فتح لالیگا لذت بردیم لیکن به هدفمان دست یافتیم. تیم احساس بسیار خوبی دارد لیکن ما بر روی اهدافمان پافشاری و فداکاری های زیادی کردیم.

فردا مسابقه مشکل خواهیم داشت و شانس هر دو تیم جهت برد و باخت 50-50 خواهد بود. می خواهیم هرکاری که در زمین مهم است را انجام دهیم. این مورد نیاز ما و هواداران هست. شما باید هنگامی که که از زمین خارج می شوید راضی باشید و تاریخ ما نشان گر این عنوان هست. ما در گذشته زندگی نمی کنیم ولی مادرید و روحیه مان، ما را مجبور می کند تا آخر بجنگیم، حتی تا زمانی که به نظر نمی رسد امیدی باقی مانده باشد، تا سوت آخر به تلاش ادامه خواهیم داد. امیدواریم همانند فینال لیسبون مجبور مشکل نشویم ولی همه ما جهت بازی فردا با انگیزه هستیم.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اروپا | لالیگا | استفاده | راموس | رئال مادرید | یوونتوس | لیگ قهرمانان اروپا | فینال کاردیف

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog