chamfers انواع بازار ماشین اقتصادی

chamfers: انواع بازار ماشین اقتصادی خبرنگار قیمت خودرو وارداتی

گت بلاگز فرهنگی هنری سیستم فناورانه یکی از ضروریات پایگاه های ملی و جهانی است

لازم است که پایگاه های ملی و جهانی با همکاری و همکاری دستگاه‌ها و نهادها اقدام به خلاقیت و نوآوری کرده و سیستم فناورانه خود را تقویت کنند.

سیستم فناورانه یکی از ضروریات پایگاه های ملی و جهانی است

به گزارش حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت به نقل از روابط عمومی معاونت میراث فرهنگی؛ به دنبال انعقاد تفاهم نامه ای میان شرکت میراث فرهنگی و معاونت علمی ریاست جمهوری فاز یک ارتقای فناورانه کاخ گلستان امروز صبح (26 اردیبهشت ماه) در محوطه جهانی کاخ گلستان با حضور مدیران و کارشناسان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و جمعی از کارشناسان، مسئولان و هیات های راهبردی پایگاه های میراث فرهنگی برگزار می شود.
«محمدحسن طالبیان» بعد از دیدار از سیستم نرم افزار الکترونیکی حوضخانه، مجموعه هزار و یک شب و آزمایشگاه مرمت آثار گفت: ارتقای سیستم فناورانه کاخ گلستان اتفاق مهمی است که با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری و کارشناسان شرکت میراث فرهنگی رخ داد.

عبارات مهم : سیستم
وی افزود: پایگاه های میراث فرهنگی نیازمند آن هستند که از یک آزمایشگاه پایه برخوردار باشند. به طوری که مجموعه های دیگر بتوانند از این پایگاه ها بهره مورد نیاز را ببرند. به طور مثال هم اکنون در پایگاه های جهانی بم، چغازنبیل، تخت جمشید و پاسارگاد این آزمایشگاه ها وجود دارد و مجموعه های اطراف و موزه ها نیز می توانند از این خدمات استفاده کنند.

به گفته طالبیان، مجموعه جهانی کاخ گلستان از این ظرفیت برخوردار است که از اعتبار علمی پژوهشگاه میراث فرهنگی به واسطه نزدیکی استفاده کند و به طور مستقل فعالیت های مجموعه و موزه های اطراف را انجام دهد.
آنطور که معاون میراث فرهنگی کشور اعلام کرد: پایگاه های ملی و جهانی یک فعالیت چند رشته ای محسوب می شود، به طوری که اگر پایگاه ها بتوانند با کمک دستگاه ها و نهادها اقدام به تجهیز آزمایشگاه و ایجاد کتابخانه های تخصصی و راه اندازی سیستم فناورانه داشته باشند گام بسیار مهمی در حوزه میراث فرهنگی برداشته اند.
وی افزود: در حال حاضر همکاری شرکت میراث فرهنگی با معاونت علمی ریاست جمهوری در زمینه ارتقای فناورانه کاخ گلستان الگوی بسیار خوبی است که امیدوارم این الگو در دیگر پایگاه تسری داشته باشد.
معاون میراث فرهنگی کشور همچنین در این مراسم از حضور و همکاری جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاه در حوزه میراث فرهنگی گفت و اعلام کرد: درحال حاضر وقت آن رسیده که از نیروی جوان و فارغ التحصیلان رشته های متفاوت میراث فرهنگی در این حوزه بهره ببریم. به طوری که تلاش کردیم در سال 96 پروژه ها را به گونه ای تعریف بکنیم که حضور نیروی جوان و فارغ التحصیلان این رشته پررنگ تر شود و آنها به صورت گروهی فعالیت هایی چون مستندنگاری و غیره… را انجام دهند.
«محمدحسین سجادی نیری» دبیر ستاد توسعه فناوری های نرم نیز در بخش دیگری از این مراسم به افتتاح آزمایشگاه مرمت آثار، سیستم الکترونیکی حوضخانه و مجموعه اقداماتی که در فاز نخست محقق شده است اشاره کرد و افزود: این اتفاق ثمره همکاری تنگاتنگ دو نهاد هست. امیدواریم این نوع همکاری ها الگویی جهت سایر نهادها شود تا از این طریق یک اقدام فناورانه را انجام دهند و موفقیتی را کسب کنند.
وی همچنین تاکید کرد: فاز نخست ارتقای فناورانه کاخ گلستان شروع یک فرایند فناورانه است با اینکه کشور عزیزمان ایران مهد خلاقیت و نوآوری است ولی متاسفانه در سالهای گذشته حوزه نوآوری و خلاقیت مورد بی مهری قرار گرفت. این درحالی است که ما در حوزه های متفاوت توانمندهایی بسیاری داریم و مورد نیاز است که در عرصه تازه با خلاقیت و نوآوری اتفاق مهمی را در اقتصاد رقم بزنیم.
سجادی نیری افزود: نگاه های فناورانه و رویکرد تازه کمک می کند که این کشور سربلندتر از گذشته در عرصه های جهانی قدم بردارد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سیستم | مجموعه | همکاری | گلستان | آزمایشگاه | میراث فرهنگی | میراث فرهنگی | میراث فرهنگی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog