chamfers انواع بازار ماشین اقتصادی

chamfers: انواع بازار ماشین اقتصادی خبرنگار قیمت خودرو وارداتی

گت بلاگز اصفهان نظارت 200 بازرس و سربازرس بر اجرای انتخابات درنجف آباد

رئیس هیات بازرسی انتخابات شهرستان نجف آباد گفت: 200 بازرس و سر بازرس در قالب هیات بازرسی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و دِه بر فرآیند اجرایی ا

نظارت 200 بازرس و سربازرس بر اجرای انتخابات درنجف آباد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،احمدرضا جعفر زاده ‘افزود: وظیفه ما نظارت بر حسن اجرای امور انتخابات در زمینه های متفاوت است و در روز برگزاری انتخابات، بازرسان در کنار دیگر عوامل اجرایی و نظارتی جهت اخذ رای مردم در شعب حضور داشته و بر حس انجام امور نظارت می کنند.

عبارات مهم : اسلامی
وی اظهار کرد: هیات بازرسی انتخابات شهرستان نجف آباد به محض تشکیل و ابلاغ احکام با حساسیت و دقت مورد نیاز شروع به فعالیت کرد و فرآیند گزینش بازرسان و سربازرسان را در دستور کار قرار داد.

رئیس هیات بازرسی انتخابات شهرستان نجف آباد خاطر نشان کرد: با برنامه ریزی های به عمل آمده جهت گزینش بازرس و سربازرسان از مجرب ترین و شایسته ترین افراد استفاده شده است است.

وی گفت: وظیفه هیات بازرسی، بازرسان و سربازرسان به عنوان نماینده و بازرس وزارت کشور، نظارت بر تمام فرآیند اجرایی انتخابات واطمینان از صحت ودقت برگزاری واخذ وشمارش آرا انتخابات بیان کرد.

وی ابراز امیدواری کرد: با حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و دِه شاهد خلق حماسه ای دیگر در تحقق و تثبیت مردم سالاری دینی باشیم.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و دِه 29 اردیبهشت برگزار می شود.

واژه های کلیدی: اسلامی | انتخابات | ریاست جمهوری | مجلس شورای اسلامی | انتخابات ریاست جمهوری | انتخابات شوراهای اسلامی | اصفهان | اخبار انتخابات 96

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog