chamfers انواع بازار ماشین اقتصادی

chamfers: انواع بازار ماشین اقتصادی خبرنگار قیمت خودرو وارداتی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری در مراسم سریال ساخت کشور عزیزمان ایران ٢ چه گذشت؟

کسانی که سریال ساخت کشور عزیزمان ایران با بازی امین حیایی و محمدرضا گلزار را پسندیده بودند، بعد از شنیدن اخبار تولید سری دوم این سریال منتظر شروع پخش این سری بو

در مراسم سریال ساخت کشور عزیزمان ایران ٢ چه گذشت؟

در مراسم سریال ساخت کشور عزیزمان ایران ٢ چه گذشت؟

عبارات مهم : ایران

کسانی که سریال ساخت کشور عزیزمان ایران با بازی امین حیایی و محمدرضا گلزار را پسندیده بودند، بعد از شنیدن اخبار تولید سری دوم این سریال منتظر شروع پخش این سری بودند که درنهایت اردیبهشت ماه این اتفاق رخ داد و چشم دوستداران ساخت کشور عزیزمان ایران به دیدار این سریال روشن شد. اتفاقی که موجب شد جشنی با حضور بازيگران و عوامل پشت صحنه اين مجموعه نمايشى در پردیس ملت گرفته شود.

حالا کاری به این نداریم که دو قسمت ابتدایی این سری از ساخت کشور عزیزمان ایران آیا موفق شده است و مورد استقبال قرار گرفته یا نه؛ یا این که اصلا از نظر جذابیت و کیفیت نویدبخش اتفاقی درخور بوده یا نه؛ یا این که در روزهای اخیر حواشی رخ داده در مراسم مراسم خوش حالی ساخت کشور عزیزمان ایران متن سریال را در منگنه انداخته و نگاه ها را متوجه خود کرده هست، آیا ارتباطی با کیفیت ناچیز سری دوم سریال دارد یا نه…

شاخ های ساخت ایران!
… و ولی مراسم مراسم خوش حالی سریال ساخت کشور عزیزمان ایران ٢. محفل شبانه ای که از این رو که در غيبت رسانه هاى معتبر و رسمى كشور برگزار شد و با بى نظمى عكاسان اينستاگرامى که اکثریت حضار با آنها بود به حاشیه رفت؛ در رسانه های مجازی مورد توجه بسیاری قرار گرفته هست. تا آن حد که گفته شد مشاور رسانه اى سريال ساخت ايران ٢ که مدير برنامه امين حيايى نیز است و دعوت میهمانان این مراسم دستپخت او بوده، به نظر مي رسد از علاقه مندان پيج هاى اينستاگرامى هست، زيرا حضور اينستاگرامى ها در اين مراسم به قدرى پررنگ و چشمگير بود كه نه تنها باعث تكدر خاطر نمايندگان رسانه هاى اصولگرا شد که حتی نمایندگان رسانه های آزاداندیش تر هم احساس بی ربطی می کردند و نمی دانستند علت حضورشان در این مراسم پر از پلنگ و شاخ های اینستاگرامی چیست.

میهمانی بدون میزبان!
فرض کنید شما به دورهمی کسی رفته باشید که خودش در منزل حضور ندارد. آن وقت حس و حالتان چگونه خواهد بود؟ دقیقا این احساس را دعوت شدگان مراسم ساخت کشور عزیزمان ایران داشتند؛ هنگامی که متوجه شدند در این مراسم که به تسخیر اینستاگرامی ها درآمده، دو تن از مهمترین بازیگران سریال یعنی محمدرضا گلزار و سحر دولتشاهى حضور ندارند. البته در ادامه تهيه كننده به خودش زحمت داد و راجع به حضور نداشتن سحر دولتشاهى توضيحاتى ارایه کرد؛ ولى به غيبت گلزار كوچكترين اشاره اى نشد تا چنین به نظر آید که رابطه تهيه كنندگان اين سريال با گلزار همچنان شكرآب است.

مبتذل
یک زمانی تهیه کننده ای به کسانی که فیلم هایش را مبتذل می خواندند، توپید و گفت که فیلم مبتذل در سینمای کشور عزیزمان ایران وجود ندارد و آن صحنه ها در سینمای قبل از انقلاب جا ماندند و تمام شدند. گفته های ایشان حاکی از عدم فهم درست معنای این واژه بود و باید جهت این که آن عزیز هم از معنای مبتذل آگاه شود، بگوییم که مبتذل یعنی در مراسمی که ظاهر لاکچری حضار دل می برد، جهت پذیرایی به میهمانان شيركاكائو و پيراشكى بدهند. مبتذل یعنی در غیبت بازیگران مهم سریالی، سالن پر شود از پلنگ و یوزپلنگ.

مبتذل یعنی رفتارهای زشت بازیگری که این چند وقت اخیر گویا حس کرده پرده دری و وقاحت در اینترنت خریداران دست به نقدی دارد و می تواند غیبت خود از تولیدات تصویری سطح اوج را با توی چشم رسانه ها بودن و رفتارهای عجیب و غریب جبران کند. بازیگری که (کدام بازیگر؟) در ماه های اخیر بیش از این که در سینما و تلویزیون باشد، در صفحات مجازی یا در حال نامزدبازی بوده، یا ترغیب مخاطبان اینترنت جهت حضور در یک سری سایت خاص یا درحال انجام فعالیت های عام المنفعه!

در مراسم سریال ساخت کشور عزیزمان ایران ٢ چه گذشت؟

روزنامه شهروند

واژه های کلیدی: ایران | سریال | سریالی | رسانه ها | ساخت ایران | محمدرضا گلزار | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog